Vi har besøkt bedriften i Trondheim og traff der daglig leder Ronny Olaussen og HMS/KS-leder Stein Tore Engesbak.

Sørg for at internkontrollen holder mål!

  1. Mål og organisering: Tilgjengeliggjør bedriftens HMS-mål og ansvarskart digitalt med ett enkelt trykk i appen.

  2. Aktiv risikovurdering: Kartlegg farer med faste maler og oppdater SJA direkte i felt ved endrede forutsetninger.

  3. Avvik og forbedring: Bruk RUH-statistikk og AI til å avdekke trender, finne årsaker og iverksette tiltak.

  4. Digital utstyrsstyring: Automatiser varsler for maskinservice og sakkyndig kontroll for å forebygge ulykker.

  5. Kompetanseoversikt: Last opp sertifikater og få automatiske varsler før kurs og bevis går ut på dato.

For HMS/KS-leder Stein Tore Engesbak er SmartDok selve fundamentet som fjerner personlig risiko for både ledelse og ansatte.

Ryggen fri med SmartDok som fundament

– Det har blitt mer og mer viktig med dokumentasjon og internkontroll. Du skal levere et solid stykke dokumentasjon etterpå.

HMS/KS-leder Stein Tore Engesbak i Hageanlegg AS

For HMS/KS-leder Stein Tore Engesbak er SmartDok selve fundamentet som fjerner personlig risiko for både ledelse og ansatte.

Se hvordan SmartDok kan gjøre din arbeidshverdag smartere